Kurz Sportovní instruktor dětí a mládeže

Nabídka absolvování sportovního kurzu.

Kurz Sportovní instruktor dětí a mládeže

Institut Sportovního Vzdělávání nabízí možnost absolvování kurzu Sportovní instruktor dětí a mládeže, který se bude konat 28. – 30. května 2021Praze na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze (UK FTVS).

Forma kurzu bude vzhledem k aktuální situaci hybridní, to znamená, že v pátek bude kurz probíhat online a v sobotu a v neděli pak prezenčně v prostorách UK FTVS. Kurz je nabízen pro členy Sdružení sportovních svazů České republiky za zvýhodněnou cenu 4.500,- Kč.

Kurz je sestaven jako prakticky uchopitelný koncept všestranné pohybové přípravy, jejíž aplikace je předpokladem nejen pro radost z pohybu a lepší připravenost na specifickou zátěž, ale i podnětem k optimálnímu rozvoji mladého sportovce. Dáváme si tak zde za cíl nabídnout možnosti, jak zvrátit negativní tendence, které se v poslední době projevují napříč sporty už i u mladších kategorií našich malých sportovců, ale i dětí obecně.

Výuka probíhá na třech úrovních, kde se prolínají přednášky, workshopy a praktické lekce. Těšit se můžete nejen na specificky pojaté předměty v oblasti sportovního tréninku, výživy, psychologie, atd., tak i na jejich následné praktické aplikace v lekcích základů atletiky, gymnastiky, úpolů, sportovních her a kondičního tréninku obecně.

Tento kurz je "must-have" pro každého, kdo se pohybuje v oblasti tréninku dětí a mládeže a chce si rozšířit obzory v daných oblastech, případně (a ideálně) si potvrdit, že to sám dělá dobře.

Účastníky se mohou stát nejen aktivní trenéři, ale ideálně i rodiče a učitelé MŠ a ZŠ.

Cena kurzu je 4.500,- Kč pro členy partnerských asociací a studenty UK FTVS a 6.000,- Kč pro ostatní.

Video s ukázkou, jak kurz probíhá najdete na tomto odkazu.

Podrobnější informace naleznete v události na Facebooku nebo na e-mailu isv.infomail@gmail.com (Patrik Waldhans).