PAČEJOV HOSTIL ZÁVĚREČNÝ SRAZ KLATOVSKÉHO OKRESNÍHO KOLA HRY PLAMEN

Celá soutěž vyvrcholí 1. – 5. července 2017 republikovým šampionátem ve Zlíně.

PAČEJOV HOSTIL ZÁVĚREČNÝ SRAZ KLATOVSKÉHO OKRESNÍHO KOLA HRY PLAMEN

Na 450 mladých hasičů z Klatovska se v sobotu 20. května 2017 sešlo v Pačejově, kde místí Sbor dobrovolných hasičů uspořádal závěrečné setkání okresního kola hry Plamen, která letos slaví 45. výročí svého trvání.

Do Pačejova se sjelo celkem 59 soutěžních družstev, 22 v kategorii mladších a 37 v kategorii starších. V obou případech bylo sportovní klání v režii týmů z Bystřice. Ty totiž ovládly soutěže v obou kategoriích. Závodníci z Bystřice se tak mohou těšit na účast v krajském kole hry Plamen, kam postupují vítězové závěrečného setkání. Z krajských kol pak ti nejlepší postoupí do celorepublikového finále, které se již tradičně uskuteční na počátku letních prázdnin, konkrétně v termínu 1. – 5. července 2017, a jenž bude letos hostit Zlín.

Za týmy z Bystřice se pak na dalších medailových pozicích umístily týmy Sušice A a Dešenice mezi mladšími, mezi staršími se pak z umístění mezi třemi nejlepšími radoval opět tým z Dešenic a také tým Horažďovice A. Domácí pačejovští zástupci mezi mladšími obsadili velmi pěkné osmé místo, v kategorii starších jim patřila sedmnáctá příčka.

Zástupci Sboru dobrovolných hasičů Pačejov připravili celou soutěž na výbornou a všichni účastníci si ji užili. Zvláštní poděkování za skvěle zvládnutou organizaci pak patří Milanovi Bělochovi, hlavnímu organizátorovi akce a dlouholetému činovníkovi na úseku práce s mládeží.

 

Foto: archiv pořadatele

---
---
---
---
---
--