ONDŘEJ JEŽEK OPĚT OVLÁDL ANKETU O NEJLEPŠÍHO MOTOCYKLISTU ROKU

Podařilo se mu to již potřetí v řadě.

ONDŘEJ JEŽEK OPĚT OVLÁDL ANKETU O NEJLEPŠÍHO MOTOCYKLISTU ROKU

Server BikeRacing.cz na konci listopadu 2016 vyhlásil již 9. ročník ankety o nejlepšího motocyklistu roku. A potřetí v řadě tuto anketu čtenářů a fanoušků ovládl Ondřej Ježek, člen ÚAMK, který se ze seriálu Supersportů v letošní sezóně přesouvá do seriálu mistrovství světa Superbiků.

Podle serveru BikeRacing.cz bylo hlasování o nejlepšího motocyklového jezdce roku 2016 velmi napínavé až do posledního možného okamžiku. Od začátku hlasování vedl Jakub Kornfeil, ale o vánocích se převaha hlasů začala objevovat u Ondrova jména. Nakonec byl ve čtvrtek 19. ledna 2017 Ondřej Ježek vyhlášen již potřetí motocyklistou roku a podařilo se mu to, co se před ním povedlo už jen Jakubu Smržovi, který tuto anketu ovládl také třikrát.

„Třetí vítězství v této anketě mě moc těší! Je to skvělá motivace do nové sezóny. Rád bych poděkoval všem, kteří mi celou sezónu drželi palce a podporovali mě. V letošní sezóně udělám vše pro to, aby měli fanoušci důvod zvolit mě i počtvrté“, dodal k výsledkům ankety Ondřej Ježek.