Dobrovolní hasiči ocenili své nejlepší sportovce

Slavnostní galaodpoledne opět po roce v divadle U hasičů.

Dobrovolní hasiči ocenili své nejlepší sportovce

V sobotu 19. listopadu se v divadle U hasičů uskutečnilo slavnostní Galaodpoledne hasičských sportů. Na pódiu se postupně vystřídali nejlepší závodníci a závodnice Českého halového poháru 2015, série závodů na 60 m s překážkami mladších a starších dětí. Následně byli vyhlášeni i nejlepší sportovci Českého poháru (série závodů v běhu na 100 m s překážkami) v kategoriích dorost, muži a ženy.

Ocenění se dočkali i ti nejlepší z Českého poháru ve dvojboji (výstup na cvičnou věž a běh na 100 m s překážkami) či Ligy ČR v klasických disciplínách CTIF. Druhá část galaodpoledne patřila ohlédnutí za MS v požárním sportu, které v termínu 14. – 21. srpna 2016 hostila Ostrava. Na pódiu se tak opět sešly české reprezentační týmy dorostu, mužů a žen spolu s trenéry a sklidily zasloužený potlesk za reprezentaci i za předvedené sportovní výkony.

Slavnostním odpolednem, v rámci kterého s kulturním programem vystoupili mladí dobrovolní hasiči, provázeli Štěpán Škorpil, který se ujal i role moderátora na zmíněném MS v Ostravě, a Ondřej Čuhanič.