POZVÁNKA NA SEMINÁŘ MŠMT

Představení nového elektronického informačního systému MŠMT.

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pod záštitou ministryně Kateřiny Valachové pořádá v Brně (středa 5. října 2016), Ostravě (čtvrtek 6. října 2016) a v Praze (pátek 7. října 2016) školící seminář k zadávání žádostí o neinvestiční dotace do elektronického systému IS – Sport. Jedná se o nový program státní podpory sportu, který bude sloužit k zadávání žádostí do neinvestičních programů MŠMT I. – X.

K účasti na semináři je nutné přihlásit se pomocí elektronického formuláře, který naleznete zde: https://goo.gl/forms/BcPg9KmMeBaxjJGu1. Kapacita seminářů je omezena. Primárně je tedy seminář určen především pro zástupce sportovních svazů, kteří následně budou informovat své sportovní kluby a tělovýchovné jednoty.

V rámci Sdružení sportovních svazů ČR připraví sekretariát Sdružení ze semináře metodický postup zadávání žádostí do systému, který rozešle členským svazům a který zároveň bude k dispozici na webu Sdružení.

Ministerstvo zároveň vyzývá zájemce o účast na seminářích, aby se řídili dle následující spádovosti krajů:

Seminář Praha (7. října)- Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, hl. m. Praha

Seminář Brno (5. října) - Jihomoravský kraj, Královohradecký kraj, kraj Vysočina, Pardubický kraj

Seminář Ostrava (6. října) - Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj

 

Seminář k zadávání žádostí_pozvánka MŠMT.pdf