Nové webové stránky ožily v moderním designu

Sdružení spustilo 1. října novou webovou prezentaci.

Nové webové stránky ožily v moderním designu

Sdružení sportovních svazů České republiky, druhá největší sportovní organizace s více než 620 000 členy a sedmnácti sportovními svazy, spustilo 1. října své nové webové stránky. Jsou modernější, přehlednější, graficky čistší, fakticky obsáhlejší a poskytují maximum informací o činnosti Sdružení i jednotlivých svazů.

 „Považovali jsme za důležité sjednotit komunikaci všech členských svazů Sdružení. Navíc změny týkající se sjednocování a financování českého sportu vyvolávají nutnost pravidelné a aktuální komunikace s členskou základnou, veřejností i médii. Prostřednictvím zmodernizované verze webu chceme informovat o klíčových aktivitách nejen vedení Sdružení, ale i jeho členských svazů,“ vysvětlil důvod posílení elektronické komunikace Zdeněk Ertl, předseda Sdružení sportovních svazů ČR.

Webové stránky však čekají do budoucna další změny a vylepšení. „Už brzy zde například zaktivníme facebookové profily všech svazů, které samozřejmě i touto cestou čím dál více komunikují se svými fanoušky. Nově je připraven i kompletní přehled důležitých termínů a akcí všech členských svazů, který budeme průběžně aktualizovat a doplňovat. Myslím, že tímto krokem nabízíme všem návštěvníkům zásadní a zároveň uživatelsky příjemný zdroj informací o činnosti Sdružení,“ doplnila generální sekretářka Sdružení sportovních svazů ČR Ivana Caitamlová.