Ondřej Ježek pojede MS supersportů

Velký úspěch pro mladého jezdce.

Český motocyklový jezdec a člen ÚAMK Ondřej Ježek bude v příští sezóně závodit v seriálu mistrovství světa Supersportů. Dohodl se s týmem Go Eleven a závodit bude na motocyklu Kawasaki. Ježek, který v uplynulých sezónách bojoval na motocyklu Ducati v seriálu Světového poháru Superstock 1000, ve kterém letos obsadil konečnou pátou příčku, se dohodl na ročním kontraktu právě s týmem Go Eleven.

„Jsem velmi šťastný, že v příštím roce pojedu mistrovství světa. S týmem Go Eleven jsme byli v kontaktu od posledního závodu v Magny Cours. Ve hře byly i Superbiky, ale nakonec jsem se rozhodl přijmout nabídku do Supersportů s opcí do Superbiků na rok 2017,“ řekl Ježek, kterého v příštím roce čeká i větší porce závodů než v seriálu Superstock 1000. Na startovní rošt se v rámci závodů mistrovství světa Supersportů postaví hned třináctkrát.